ZEW Inwestycje (do 2019 KMB Inwestycje) jest marką wyrobów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych obecną na rynku od 2011 roku.

Projektujemy, produkujemy i oferujemy profesjonalne systemy odwodnień, elementy kanalizacyjne i budowlane dla wielu gałęzi przemysłu, w szczególności spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego; również dla gastronomii, biur, hoteli, obiektów sportowych, rekreacyjnych i użyteczności publicznej, szpitali, sanatoriów.

Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu optymalnych systemów odwodnień ze stali nierdzewnych.
Możemy zaoferować rozwiązania na bazie naszych standardowych produktów, jak i wykonanie elementów według indywidualnego projektu.

Jesteśmy zespołem inżynierów, absolwentów Politechniki Krakowskiej i specjalistów różnych branż, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc na różnych etapach inwestycji, począwszy od projektu, poprzez doradztwo, szkolenia, oraz wsparcie na etapie montażu.

Współpracujemy z największymi sieciami hurtowni instalacyjnych.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych zgodnych z europejskimi normami. Powstają one w oparciu o nasze bogate doświadczenie z zastosowaniem zaawansowanych technologii w tym maszyn CNC.

Naszą dewizą jest wysoka jakość za rozsądną cenę.